Strona główna » Praca

Praca

Ogłoszenia o pracę

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy i aplikowania.

Specjalista ds. przygotowania produkcji

Opis stanowiska:
– Rejestrowanie zamówień i wprowadzanie danych do systemu informatycznego
– Wyjaśnianie ewentualnych wątpliwości dotyczących zamówień
– Weryfikowanie zgodności zamówień klienta z dokumentacją i możliwościami produkcyjnymi
– Kompletowanie dokumentacji produkcyjnej

Wymagania:
– Znajomość podstaw rysunku technicznego
– Podstawowa znajomość programów typu CAD 2D (np. Autocad)
– Dokładność i dbałość o szczegóły

Oferujemy:
-Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
-Szkolenie przed rozpoczęciem pracy
-Możliwość rozwoju zawodowego
-Stabilny system wynagrodzeń

Zainteresowanych prosimy o składanie CV z podaniem stanowiska, o które się ubiegają. Zgłoszenia przyjmujemy drogą elektroniczną, na adres e-mail: praca@diament.net.pl. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ

-Realizacja planu produkcyjnego poprzez obsługę maszyn i wykonywanie pracy zgodnie z instrukcją stanowiskową
(obróbka/hartowanie/laminowanie szkła)
-Dbałość o powierzony sprzęt i wyposażenie linii produkcyjnej

Wymagania:
-Wykształcenie średnie
-Umiejętność pracy w zespole
-Łatwe przyswajanie wiedzy
-Zręczność i sprawność fizyczna
-Znajomość komputera